Sanayi Tipi Süpürge

Sanayi tipi süpürge, standart elektrik süpürgesinden farklı olarak yüksek emiş kapasitesiyle ıslak ve kuru olarak da çalışabilen ve endüstriyel kullanıma yönelik tasarımıyla sektörel ihtiyaçlara cevap verebilen elektrik süpürgesidir.

Sanayi tipi süpürge grubu, 0.5 hp’den 100 hp’ye kadar çeşitli modellerde üretilmektedir. Üretimi gerçekleştirilen 50 baz modele ilave konfigürasyonlarla toplam kombinasyon sayısı 500’ün üzerine çıkmakta ve her türlü sanayi ihtiyacına cevap verilebilmektedir. Örneğin, bazı işletmeler; tehlikeli ve yanıcı maddeleri toplamak isterken, bazı işletmeler talaş, toz, moloz, tekstil elyafı, yağ ve su gibi maddeleri toplayarak bertaraf etme ihtiyacındadır. Bazı işletmeler ise, sanayi tipi süpürge grubundan üretim hatlarında bazı karışımları uygun paketleme makinalarına göndererek faydalanmaktadırlar. Dolayısı ile, sanayi tipi süpürge grubu, çok farklı sektörel ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte imal edilmektedir. Ayrıca, sanayi tipi süpürge ürün grubu en prestijli iş güvenliği sertifikaları olan ATEX, TUV, GS, EX, CESI sertifikalarına sahiptir.

Sanayi tipi süpürge grubu, malzeme ve işçilik kalitesiyle en ağır kullanım şartları altında bile yüksek performans ve uzun servis ömrü sağlar. Uluslar arası güvenlik mevzuatına uygunluk, bu makinelerin sanayi alanında güvenle kullanılmalarını sağlar. Sanayi tipi süpürge ürün grubunda bulunan cihazlar, yüksek güvenilirlikleri sayesinde düşük bakım maliyetlerine ve düşük ses seviyesine sahip kolay kullanılan ürünlerdir. Bu sayede zaman ve işgücünden tasarruf sağlar ve işletmeye değer katarlar.


Telefonla Sipariş : 0850 220 60 70